Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Nieodłącznym elementem każdego dostępnego w handlu produktu są kody EAN, zwane popularnie kodami kreskowymi. Praktycznie niewyobrażalna jest sytuacja, w której oglądając dowolny produkt na sklepowej półce, nie znaleźlibyśmy na nim kodu kreskowego. Kody pozwalają w sposób automatyczny identyfikować produkty, lokalizować je i otrzymywać informacje na ich temat. Właśnie dlatego kody kreskowe zrewolucjonizowały handel, ale nie do przecenienia jest również ich rola w nowoczesnej logistyce. Skanowanie kodów kreskowych umieszczonych na opakowaniach zbiorczych, kartonach czy paletach pozwala sprawnie i bezproblemowo zarządzać magazynem, organizować dostawy i znacznie ułatwia konfekcjonowanie towarów.

Nasza firma zajmuje się również drukowaniem kodów EAN. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, którego najważniejszym elementem są drukarki przemysłowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie drukować kody kreskowe w najwyższej jakości, zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami. A trzeba wiedzieć, że tylko najwyższa jakość wydruku zapewnia poprawne odczytywanie informacji, które zawiera kod kreskowy. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, jesteśmy dla naszych Klientów realnym, kompleksowym i cennym wsparciem, oferując drukowanie kodów EAN.

Kody kreskowe EAN – najwyższa jakość

Oferujemy usługi w zakresie drukowania kodów kreskowych, umieszczanych zarówno na opakowaniach pojedynczych produktów, jak i na paletach, kartonach oraz innego typu opakowaniach zbiorczych. W ten sposób jesteśmy w stanie kompleksowo znakować kodami dowolne ilości towarów i ładunków, którymi dysponują nasi Klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, dotyczącą drukowania kodów kreskowych EAN, etykiet produktowych oraz innych materiałów informacyjnych i opisowych. Czekamy na kontakt od Państwa!