Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z wysokiej klasy materiałów etykiety produktowe stanowią jeden z najistotniejszych elementów identyfikacji wizualnej towarów. Etykietowanie produktów pozwala w szybki i sprawny sposób opatrzyć opakowanie wszelkimi niezbędnymi informacjami, kodami kreskowymi, logotypem, a także wieloma innymi znakami i symbolami. Oferujemy swoim Klientom produkcję etykiet reklamowych i informacyjnych do umieszczania na produktach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nowoczesne urządzenia do produkcji etykiet, drukarki kodów kreskowych i inne, to nasz sposób na solidne, atrakcyjne i dostosowane do najbardziej niestandardowych wymagań klientów etykiety produktowe. Dostarczamy wysokiej jakości etykiety, tworzone według projektów nadesłanych przez naszych klientów lub projektowane przez nas. Wykorzystując nasz potencjał technologiczny oraz wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dowolny rodzaj etykiety na opakowania szklane, plastikowe, kartonowe, foliowe, zestawy produktów czy palety. Etykiety odgrywają istotną rolę również w logistyce, usprawniając zarządzanie magazynem. Oferujemy produkcję etykiet samoprzylepnych i naklejek o dowolnym kształcie wykrojnika. Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji na temat wielkości etykiety, jej wyglądu, liczny egzemplarzy oraz innych charakterystycznych cech, Klient otrzymuje kosztorys, uwzględniający wszelkie koszty jakie niesie ze sobą produkcja etykiet. Po akceptacji kosztorysu przystępujemy do realizacji zlecenia. Efektem końcowym są etykiety samoprzylepne, zaprojektowane i wykonane zgodnie ze specyfikacją zamawiającego.

Etykiety produktowe w dowolnym wymiarze i nakładzie

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie logistyki, transportu i magazynowania produktów. Nic więc dziwnego, że w naszej ofercie znalazła się także produkcja etykiet oraz etykietowanie produktów. To niezwykle istotna część procesu logistycznego, która ma realny wpływ na wyniki sprzedażowe. Odpowiednio wykonana etykieta powinna być czytelna, zawierać niezbędne informacje i zachęcać do kupna produktu. Powinna także być odporna na działanie czynników atmosferycznych, termicznych czy uszkodzenia w transporcie. Zlecając naszej firmie produkcję etykiet, mają Państwo pewność, że tak właśnie będzie.