Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Świadczymy usługi składowania towaru wyznaczone przez branżowe standardy z możliwością obsługi różnego typu produktów o różnych gabarytach i wadze. Nasz magazyn wyposażony jest w regały wysokiego składowania, wózki magazynowe, system tryskaczy oraz CCTV

Pracujemy w oparciu o nowoczesny magazynowy system informatyczny (WMS) dopasowany do naszego magazynu i wspierający nasze procesy logistyczne, który umożliwia również integrację z innymi systemami poprzez komunikaty EDI.

Wszystkie operacje wykonywane są za pomocą terminali radiowych, które pozwalają między innymi na szybki i precyzyjny proces kompletacji paletowej, kartonowej i sztukowej.
Wybierając nasze usługi, Klienci mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę, wykonywaną przez zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, przed którymi nowoczesna logistyka nie ma żadnych tajemnic. Nasza oferta adresowana jest do wszystkich firm i przedsiębiorstw, które stają przed zadaniem zwiększenia powierzchni magazynowej i chcą, by towary magazynowane były zgodnie z najwyższymi standardami. Wdrażamy technologie, które usprawniają magazynowanie towarów oraz pozwalają na ich sprawną obsługę na każdym etapie – od przyjęcia na magazyn, aż po transport w miejsce przeznaczenia.

Magazynowanie towarów – nasze zalety

Szeroki zakres naszych usług w zakresie logistyki oraz magazynowania towarów sprawia, że liczba Klientów korzystających z naszej oferty stale się zwiększa. Firmy korzystające z naszej obsługi jako główne zalety współpracy w zakresie składowania towarów wymieniają najczęściej:

  • możliwość składowania towaru przez krótki lub długi czas,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie magazynowania towarów,
  • szybkie i sprawne przyjmowanie towarów na magazyn,
  • przestrzeń magazynową,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • nowoczesne, zintegrowane systemy do obsługi magazynu, podnoszące jakość naszych usług.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli poszukują Państwo firmy, która zaoferuje profesjonalne, kompleksowe i niedrogie magazynowanie towarów na dowolny okres, dysponuje doskonale wyposażonym zapleczem logistycznym oraz zatrudnia najlepszych specjalistów, czekamy na Państwa zgłoszenie. Dołożymy wszelkich starań, aby jakość naszych usług w zakresie magazynowania towarów była dla Państwa źródłem satysfakcji.