Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Co-packing, do którego zaliczane jest przepakowywanie produktów, to nazwa szerokiej grupy procesów logistycznych, mających na celu kompleksową realizację założeń konfekcjonowania produktów. Przepakowywanie towarów z opakowań zbiorczych do jednostkowych, wypakowywanie pojedynczych produktów do wielopaków, łączenie produktów w zestawy oraz wiele innych czynności związanych z przepakowywaniem towarów mogą Państwo zlecić naszej firmie. Gwarantujemy sprawną, terminową i satysfakcjonującą realizację zlecenia w atrakcyjnych warunkach cenowych.
Wymiana handlowa, sprzedaż produktów, organizowanie promocji, wyprzedaży czy możliwości zakupu przedmiotów w zestawach. Wszystko to sprawia, że przepakowywanie produktów to jeden z najszybciej rozwijających się procesów logistycznych. Konieczność przepakowania produktów niesie ze sobą wymóg opracowania niezawodnego systemu, który pozwoli zoptymalizować i podnieść wydajność co-packingu. Część elementów w tym procesie wykonuje się ręcznie, część podlega automatyzacji. Wykorzystując dostępne technologie oraz nasz potencjał maszynowy i ludzki, gwarantujemy szybkie przepakowywanie dużych ilości produktów i towarów, zarówno z opakowań pojedynczych do zbiorczych, jak i odwrotnie.

Co-packing i przepakowywanie produktów

Zarówno wielkość przepakowywanych towarów, jak i rodzaj oraz format opakowań nie są dla nas problemem. Specjalizujemy się w przepakowywaniu produktów do kopert, kartonów, butelek, zgrzewek, toreb, woreczków oraz innych typów opakowań. Zależnie od charakteru towaru, jesteśmy w stanie dopasować optymalny sposób pakowania, pozwalający na szybkie i bezproblemowe przepakowanie produktów, np. tworząc z nich zestawy sprzedażowe. Dzięki naszym usługom towar będzie gotowy do sprzedaży w umówionym terminie, a bezpieczeństwo przepakowanych produktów oraz ich atrakcyjny wygląd będą zapewnione.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Oferujemy szeroki zakres usług logistycznych oraz magazynowych, obejmujących m.in.: składowanie produktów, produkcję etykiet i etykietowanie towarów, zarządzanie magazynem, produkcję opakowań, konfekcjonowanie produktów oraz wiele innych usług. Swoją ofertę adresujemy do wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm.