Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Dobrze i przemyślanie zapakowane produkty spożywcze stanowią dużą wartość współczesnego rynku. Dzięki właściwie zastosowanym technologiom zapakowana żywność nie tylko trafia do sklepów w najlepszej formie, ale także nie zmienia swojej jakości, poprzez wpływ czynników zewnętrznych. Pakowanie artykułów spożywczych to zadanie ważne, dlatego warto skorzystać z usług firm logistycznych, które w kompleksowo zajmą się przygotowaniem żywności do dystrybucji.

Firma Multilogistyka to przedsiębiorstwo, które od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i wspomaga wiele firm żywnościowych w odpowiednim przygotowaniu ich do dystrybucji sklepowej. W ofercie znaleźć można przede wszystkim usługi związane z pakowaniem produktów spożywczych, które w zależności od rodzaju, wymagają odmiennego podejścia. Każdy z produktów – sypki, mokry oraz suchy – wymaga innego opakowania czy wykorzystania właściwych technologii i procesów pakowania. W wielu przypadkach potrzebne jest pakowanie próżniowe, dzięki któremu produkty świeże zachowują swoją jakość na dłużej. Produkty sypkie niosą za sobą potrzebę ulokowania ich w poręcznych, zarówno wagowo, jak i pod względem rozmiarów, opakowaniach. W przypadku produktów suchych, jak np. ciastka, sprawdzają się nierzadko pudełka z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, które nie tylko zabezpieczają produkt, ale także go porcjują. W zakresie usług firmy znajduje się także produkcja wysokiej jakości opakowań, które stanowić będą atrakcyjny pod względem reklamowym i marketingowy element procesu dystrybucyjnego.

Jeżeli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci pełen profesjonalizm, a dodatkowo wpłynie na szybkość zlecenia, to skontaktuj się z Multilogistyka – szeroki zakres usług związanych z pakowaniem produktów spożywczych wpływa na rozwój ekonomiczny wielu firm z branży żywnościowej.