Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Produkcja i uzupełnianie standów/stojaków reklamowych

Standy reklamowe pełnią niezwykle istotną rolę we wszelkich kampaniach sprzedażowych, reklamowych i promocyjnych. Doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeni sklepowej, w biurach, na targach, wystawach oraz w wielu innych lokalizacjach. Produkcja standów reklamowych (na życzenie klienta), oferowana przez naszą firmę, to, wysoką jakość wykonania oraz możliwość dopasowania formatu i kształtu do najbardziej niestandardowych wymagań naszych Klientów.

Zajmujemy się również uzupełnianiem standów dla klientów z każdej branży, posiadamy bardzo duże doświadczenie w zakresie uzupełniania standów dla branży kosmetycznej jak i spożywczej. Standy/stojaki pozwalają w sposób atrakcyjny i profesjonalny promować produkt, markę lub usługę, a ich wykorzystanie z pewnością przeciągnie uwagę potencjalnych klientów. Każdy stand/stojak z naszej oferty wykonywany jest z zachowaniem najwyższych standardów i norm jakościowych. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczeni, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa unikatowy projekt i uzupełnienie standu , który – jesteśmy o tym przekonani – spełni Państwa oczekiwania w sposób kompleksowy. Z przyjemnością wykonamy i uzupełnimy także standy według nadesłanego przez Państwa, nietypowego projektu lub dostosujemy jego założenia do wybranego przez Państwa modelu.

Standy reklamowe – od projektu do druku

Zlecona nam produkcja i uzupełnienie standów z pewnością przysporzy Klientom dużej satysfakcji. Oferujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.