Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Rola, jaką we współczesnej logistyce i handlu spełniają opakowania produktów, jest nie do przecenienia. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane opakowanie nie tylko chroni towary w trakcie transportu i magazynowania, ale również stanowi niezwykle istotny element identyfikacji wizualnej danego produktu, a nierzadko całej linii produktów lub marki. Mając na uwadze wszystkie te elementy, oferujemy naszym Klientom i współpracującym z nami firmom kompleksowe projektowanie opakowań towarów.
Projektując opakowanie dla danego produktu, zawsze uwzględniamy szereg istotnych czynników, które mają wpływ na wielkość, kształt, kolorystykę oraz wytrzymałość naszych opakowań. Pod uwagę bierzemy m.in.:

  • gabaryty pakowanych towarów, ich wielkość, wagę, stan skupienia,
  • tworzywa i materiały, z jakich wykonane zostały towary,
  • sposób składowania i magazynowania produktów,
  • zapewnianie optymalnego bezpieczeństwa towarów w trakcie transportu,
  • szybką i sprawną obsługę magazynową,
  • kompleksową ochronę towaru przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem czynników atmosferycznych itp.

Szczególny nacisk kładziemy na spełnienie wszelkich standardów informacyjnych, zdając sobie sprawę z faktu, że opakowanie produktu stanowi istotne źródło informacji o produkcie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas opakowania towarów i produktów, posiadały wszelkie niezbędne informacje, które będą czytelne i zgodne z wszelkimi normami i standardami w tym zakresie.

Projekty opakowań

Projektanci opakowań, z którymi współpracujemy to doświadczeni specjaliści, potrafiący umiejętnie łączyć właściwości użytkowe opakowań oraz ich zalety estetyczne. Dzięki temu projektowanie opakowań wykonywane przez naszą firmę stanowi gwarancję optymalnej ochrony, dopasowania do charakteru i specyfiki produktu, a także ich odpowiedniej wartości merytorycznej i marketingowej. Szeroka gama naszych możliwości pozwala nam projektować opakowania wszystkich typów, o rozmaitej funkcjonalności. Projektujemy opakowania składane, jak i o charakterze nierozbieralnym. W naszej ofercie znajduje się projektowanie opakowań zwrotnych i bezzwrotnych. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa opakowania przeznaczone do sprzedaży, wypożyczania oraz magazynowania. Dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest projektowanie opakowań typowych oraz o najbardziej niestandardowym wymiarze, kształcie i charakterze.