Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Biorąc pod uwagę ilość funkcji, jakie spełnia etykieta produktowa, nikogo nie powinien dziwić fakt, że etykietowanie produktów stanowi jeden z najważniejszych i najdynamiczniej rozwijających się elementów procesu logistycznego. Podstawowym zadaniem etykiety jest przekazanie potencjalnemu użytkownikowi podstawowych informacji o produkcie. Jednak etykieta spełnia także istotne funkcje reklamowe i promocyjne, dlatego warto zadbać o jej odpowiednią formę i niebanalny projekt. Etykiety na opakowaniach mają także istotny wpływ na zarządzanie magazynem, kompletowanie dostaw oraz przygotowywanie produktów do dystrybucji.
Multilogistyka oferuje swoim klientom profesjonalne i kompleksowe etykietowanie produktów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych i niezawodnych urządzeń. W codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczne etykieciarki przemysłowe, które pozwalają na sprawne, szybkie i czytelne nanoszenie etykiet na opakowania.

W naszej bogatej ofercie usług znajdują się m.in.:

  • etykietowanie produktów,
  • znakowanie pojedynczych produktów i opakowań
  • znakowanie i etykietowanie opakowań zbiorczych, kartonów i palet.

Etykietowanie produktów – szybko, sprawnie, kompleksowo

Powierzając naszej firmie etykietowanie produktów, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, wieloletnie doświadczenie oraz szybką i sprawną realizację zamówień. Dostarczamy rozwiązania innowacyjne i sprawdzone, charakteryzujące się wysoką wydajnością w zakresie znakowania i etykietowania przemysłowego. Dbamy o to, by nasze usługi miały charakter kompleksowy, dlatego naszym Klientom oferujemy zarówno oklejanie produktów etykietami, jak i znakowanie kodami kreskowymi, indeksami, naklejkami opisowymi oraz wieloma innymi elementami o charakterze informacyjnym i reklamowym. Nasze działania mają charakter wielowymiarowy.

W zależności od Państwa preferencji, jesteśmy w stanie znakować produkty zaprojektowanymi i dostarczonymi przez Klienta etykietami, jak i możemy zaproponować własne projekty etykiet i wyprodukować je, korzystając z naszego bogatego zaplecza technologicznego.
Postaw na rozpoznawalność i najwyższą jakość etykiet na swoich produktach! Wybierz profesjonalne znakowanie i etykietowanie produktów, opakowań i palet. Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania szczegółowych informacji.