Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Magazynowanie to obok produkcji, jedno z najważniejszych działań wielu firm branżowych – zarówno żywnościowych, jak i kosmetycznych czy przemysłowych. Magazyn surowców to miejsce, które wspomaga produkcję podczas całego okresu produkcyjnego, przechowując produkty, które zeszły już z taśmy produkcyjnej i wymagają konkretnych warunków do przechowywania.

Firma Multilogistyka od lat zajmuje się wsparciem klientów branż spożywczych i kosmetycznych w magazynowaniu towarów o różnorodnych gabarytach. Specjalistycznie i logistycznie przygotowana przestrzeń magazynu gwarantuje zachowanie konkretnych, pożądanych warunków do magazynowania surowców. Co więcej, magazyn surowców firmy Multilogistyka wyposażony został w regały wysokiego składowania, wózki magazynowe, systemy tryskaczy oraz CCTV, dzięki którym zyskujesz pewność, że produkty pozostawione pod opieką firmy, będą przechowywane w najlepszej jakości dostępnej na rynku. Atutem magazynowania towarów w odpowiednio przygotowanej przestrzeni magazynu firmy Multilogistyka jest długoterminowa, jak i krótko terminowa możliwość przechowywania produktów. Niezwykle ważnym aspektem pracy magazynu surowców jest także szybkie i sprawne przyjmowanie towarów z przeznaczeniem do składowania w magazynie.

Multilogistyka to przedsiębiorstwo, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje szeroki zakres usług magazynowych połączonych z profesjonalnym doradztwem w zakresie magazynowania towarów oraz atrakcyjne warunki współpracy, które dopasowane są do potrzeb branżowych.