Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Z logistycznego punktu widzenia, konfekcjonowanie produktów i towarów należy do najistotniejszych procesów związanych z przygotowaniem do dystrybucji. Proces ten polega na dzieleniu i pakowaniu produktów przed wysyłką i sprzedażą. Konfekcjonowaniem określa się zarówno porcjowanie większych ilości produktu na mniejsze ilości w opakowaniach, jak i pakowanie towarów w zestawy do sprzedaży detalicznej lub hurtowej.

Wykorzystując posiadany sprzęt oraz doświadczenie naszych specjalistów, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie konfekcjonowania ładunków, towarów i produktów. Oferujemy sprawne, szybkie i zgodne ze wszystkimi niezbędnymi standardami dzielenie i pakowanie towarów, przygotowując je do wysyłki. Konfekcjonowanie produktów zalicza się do szerokiego spektrum świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo usług magazynowych. Specjalizujemy się w sortowaniu, dzieleniu, zestawianiu i pakowaniu produktów. W zależności od ich rodzaju i specyfiki oraz ustalonego terminu, jesteśmy w stanie wykonywać poszczególne procesy ręcznie lub automatycznie, dzięki temu powierzone nam usługi jesteśmy w stanie realizować jeszcze szybciej i bardziej precyzyjnie.

Konfekcjonowanie towaru – dlaczego warto nam zaufać?

Mając na uwadze kwestie marketingowe, reklamowe i sprzedażowe, zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotne jest odpowiednie opakowanie produktu lub towaru. Atrakcyjne opakowanie, wyróżniające się niebanalnym kształtem, bogatą szatą graficzną, czytelną symboliką oraz podkreślające wysoką jakość produktu, ma istotny wpływ na decyzje konsumenckie. Właśnie dlatego dbałość o wysoką jakość pakowania i konfekcjonowania towarów przed wysyłką do sklepów lub hurtowni stanowi jeden z najważniejszych elementów procesu dystrybucji. Wybierając nasze usługi w zakresie konfekcjonowania, sortowania, pakowania i dzielenia ładunków, mają Państwo absolutną pewność, że powierzone nam prace zostaną wykonane w sposób szybki, sprawny i zgodny ze wszystkimi standardami. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do klienta. Świadczymy również fachowe doradztwo w zakresie pakowania, składowania, etykietowania oraz wielu innych procesów logistycznych i magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.