Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Konfekcjonowanie to jeden z najważniejszych procesów podczas całej produkcji i dystrybucji towarów. Z logistycznego punktu widzenia, jest to proces wpływający na późniejszy odbiór marki oraz jej rozwój. W zakresie działań konfekcjonowania znajduje się dzielenie oraz pakowanie produktów, które następnie przechodzą do etapu wysyłki i sprzedaży.

Przedsiębiorstwo Multilogistyka oferuje profesjonalne i kompleksowe konfekcjonowanie żywności przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Nowoczesne maszyny posiadające atesty to pracy z żywnością gwarantują szybki i sprawny proces konfekcjonowania produktów branży spożywczej. W zakresie usługi znajduje się porcjowanie większych ilości produktów spożywczych na mniejsze i ulokowanie ich w konkretnych opakowaniach, jak i porcjowanie i pakowanie towarów w zestawy spełniające oczekiwania klienta, które następnie trafiają do sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. W przypadku konfekcjonowania żywności zachowywane są wszelkie procedury zapewniające wysoką jakość oraz świeżość produktów oraz ich składowanie przed wysyłką w odpowiednich warunkach. W zależności od potrzeb, jak i terminu wykonania zlecenia, konfekcjonowanie jest wykonywane ręcznie lub przy użyciu maszyn. Atutem firmy jest także wysoka jakość opakowań nie tylko pod względem technicznym, ale także w aspekcie wizualnym, który ma niezwykle ważne znaczenie w działaniach marketingowych i reklamowych. Starannie podzielony, jak i opakowany towar jest w stanie wpłynąć na rozpoznawalność marki oraz jej rozwój ekonomiczny, poprzez dużą sprzedaż detaliczną.

Multilogistyka oferuje szeroki wybór usług związanych z konfekcjonowaniem towarów spożywczych oraz doradztwo w ich zakresie. Atrakcyjne warunki współpracy oparte na indywidualnym podejściu do klienta to atuty, jakie posiada przedsiębiorstwo.