Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Potrzebujesz przestrzeni magazynowej do przechowywania swoich ładunków lub towarów? Chcesz znaleźć nowoczesny i odpowiednio wyposażony magazyn w atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy składowanie towarów w nowoczesnym i kompleksowo wyposażonym magazynie zarządzanym za pomocą systemów WMS, z telewizją przemysłową, systemami regałów pionowych oraz wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, które wspierają nowoczesną logistykę i pozwalają optymalizować procesy magazynowe.

Magazynowe składowanie towarów dotyczy wszystkich firm zajmujących się produkcją, dystrybucją, wypożyczaniem lub transportem dowolnego rodzaju produktów. Korzystanie z usług zewnętrznych przedsiębiorstw, które udostępniają własne magazyny posiadaczom ładunków, stanowi coraz powszechniejszy standard w logistyce i atrakcyjną alternatywę dla inwestycji w budowę własnych magazynów. To także niezwykle korzystna propozycja dla wszystkich tych, którzy na skutek okresowego zwiększania zapotrzebowania na przestrzeń magazynową zmuszeni są składować część towarów poza własnymi magazynami.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne, w pełni wyposażone, zaplecze magazynowe, przystosowane do składowania małych, średnich i dużych ładunków na krótki lub długi okres. Zakres naszych usług jest kompleksowy. Wykonujemy wszelkie niezbędne czynności, począwszy od przyjęcia towaru do magazynu, poprzez jego rozładunek, zarządzanie magazynem, aż po wykonanie odprawy i przygotowanie ładunków do opuszczenia magazynu. Doskonale wiemy, jak wartościowe i cenne dla naszych Klientów są przedmioty stanowiące ich własność, dlatego zapewniamy pełen profesjonalizm oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, zarówno podczas wykonywania czynności przeładunkowych, jak i podczas składowania towarów w naszym magazynie.

Nowoczesny magazyn – podstawa sprawnej logistyki

Nasze centrum logistyczne zostało przystosowane do składowania towarów zgodnie z najwyższymi standardami i normami. W związku z tym, wyposażone zostało m.in. w:

  • oprogramowanie WMS do zarządzania magazynem,
  • system telewizji przemysłowej CCTV,
  • system tryskaczy,
  • wózki magazynowe,
  • systemy regałowe

oraz cały szereg innych systemów, ułatwiających obsługę towarów w magazynie. Wykorzystując doświadczenie naszych pracowników oraz doskonale wyposażony park maszynowy, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową, szybką i sprawną obsługę oraz składowanie towarów w naszym magazynie.