Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Pakowanie towarów drobnych to zadanie, które wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia. Wiele firm logistycznych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje pakowanie towarów w saszetki, które starannie przygotowane stają się ważnym elementem podczas dalszych etapów, jak dystrybucja i sprzedaż detaliczna.

Usługi firmy Multilogistyka obejmują kompleksowe i profesjonalne pakowanie saszetek wraz z możliwościami takimi jak magazynowanie czy copacking. W zakresie procesów związanych z pakowaniem w saszetki znajduje się także stworzenie projektu oraz produkcja saszetek zarówno dla branży kosmetycznej, jak i żywnościowej, w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Przedsiębiorstwo posiada specjalistycznych sprzęt, oparty na nowoczesnych technologiach, który wspomaga procesy pakowania towarów oraz szybkie i sprawne zakończenie procesu i oddanie produktów do dalszej wysyłki. Firma oferuje pakowanie w saszetki produktów pochodzących z różnych branż, dzięki czemu klienci zarówno z branży żywnościowej, jak i przemysłowej czy kosmetycznej, mogą skorzystać z oferty przedsiębiorstwa. W zakresie pakowania w saszetki znajduje się posortowanie towaru klienta, podzielenie go na odpowiednie porcje oraz zapakowanie w saszetki i przygotowanie towarów do wysyłki.

Długoletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza firmy Multilogistyka sprawiają, że grono zadowolonych klientów poszerza się z dnia na dzień. Wiele przedsiębiorstw skorzystało z oferty pakowania saszetek na dostosowanych, indywidualnych i niezwykle atrakcyjnych warunkach współpracy.