Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie przepakowywania oraz konfekcjonowania produktów. Jedną z najczęściej wykonywanych w tym zakresie usług jest zgrzewanie towaru, w szczególności zgrzewanie folii oraz innych tworzyw. Metoda ta pozwala na łączenie mniejszych opakowań, takich jak butelki szklane, plastikowe, puszki, kartony i inne w zgrzewki, dzięki czemu możliwa jest ich sprzedaż w większych ilościach.

Wykorzystując nasze doświadczenie oraz doskonale wyposażony park maszynowy, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom profesjonalne zgrzewanie towarów w atrakcyjnej cenie. Usługa ta wykonywana jest w odniesieniu do różnych rodzajów opakowań, niezależnie od ich rozmiarów i tworzywa, z którego zostały wykonane. Nasze linie produkcyjne, wyposażone w zgrzewarki przemysłowe, zapewniają szybką i kompleksową obsługę, zarówno mniejszych, jak i dużych zamówień. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szerokie spektrum usług, pozwalające na zgrzewanie towaru w różnych ilościach: od dwóch do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset sztuk. Gwarantujemy przy tym terminowość, atrakcyjną cenę oraz indywidualne podejście do klienta.

Zgrzewanie towarów

Szybkie i sprawne zgrzewanie towaru ma niezwykle istotne znaczenie z punktu widzenia nowoczesnej logistyki. Tworzenie większych opakowań produktów, koszy podarunkowych, zestawów promocyjnych itp. pozwala wprowadzać do sprzedaży produkty, których forma i objętość są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i wymagań klientów. Wykonywane przez naszą firmę zgrzewanie towarów jest całkowicie bezpieczne dla produktów takich jak napoje, żywność, artykuły chemiczne, spożywcze, zabawki, materiały biurowe oraz wiele innych rodzajów i typów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zachęcając jednocześnie do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów.