Pn - Pt 8:00 - 17:00Mon. - Fr. 8:00-17:00 biuro@multilogistyka.com.pl +48 604 200 699

Foliowanie produktów to jeden z etapów podczas całego procesu produkcyjnego, który ma na celu zabezpieczenie towarów przed działaniem czynników zewnętrznych, jak promieniowanie UV czy wilgoć. Co więcej, chroni on także produkty przed uszkodzeniem czy utratą jakości lub zepsuciem w przypadku towarów żywnościowych. Przemyślany i przygotowany pod względem logistycznym proces foliowania może przyczynić się do dużego rozwoju ekonomicznego marki.

Multilogistyka, to firma, która od lat zajmuje się wspieraniem działań produkcyjnych przedsiębiorstw z wielu branż, w tym także wspieraniem w postaci foliowania produktów. Foliowanie towarów polega na profesjonalnym zabezpieczeniu produktów zarówno spożywczych, jak i przemysłowych tak, aby w późniejszym etapie, jakim jest dystrybucja, nie dochodziło do uszkodzeń. Usługa ta obejmuje dwa rozwiązania, jakimi są foliowanie na zimno oraz na ciepło. Dodatkowym atutem usług firmy Multilogistyka jest dopasowanie rodzaju materiału – folii – do konkretnych produktów, zarówno pod względem jakości, rodzaju, jak i gabarytów rozmiarowych i wagowych. Każdy wykorzystywany w procesie foliowania produkt posiada odpowiednie atesty pozwalające na swobodną, kompleksową i profesjonalną pracę. Wykorzystanie wysokiej jakości nowoczesnych maszyn umożliwia sprawny i szybki proces foliowania produktów – foliowanie w zależności od maszyny może być obkurczone, luźne, jedno- lub dwustronne, klejone lub zgrzewane. Sposób foliowania dostosowywany jest do rodzaju produktu oraz oczekiwań klienta.

Multilogistyka to firma, która służy doradztwem w wyborze rodzaju foliowania oraz oferuje indywidualne podejście do każdej realizacji.